استفاده از گوجه فرنگی امروز تهران برای برطرف کردن لک های پوستی

گوجه فرنگی، مفیدترین عضو خانواده شب بو، ماده غذایی بسیار مفیدی است که حاوی آهن، پتاسیم، کلسیم، مواد معدنی فسفر و ویتامین های A، B، C است، اگر مزایا را فهرست کنیم؛

گوجه فرنگی که از سرطان و بیماری های قلبی محافظت می کند گوجه فرنگی امروز تهران خطر سکته را نیز به حداقل می رساند، گوجه فرنگی که سرشار از ویتامین C است، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و از بیماری های ویروسی شبیه آنفولانزا محافظت می کند.
گوجه فرنگی امروز تهران به کاهش سنگ کیسه صفرا و کلیه کمک می کند، لیکوپن که در 85 درصد گوجه فرنگی امروز تهران یافت می شود، کلسترول را کاهش می دهد و خاصیت محافظتی در برابر سرطان های ریه، رحم، پروستات، دهانه رحم و سینه دارد.
برای تصلب شرایین مفید است، عملکرد منظم معده و روده را تضمین می کند و یبوست را برطرف می کند.

گوجه
برای افراد رژیم غذایی ضروری است زیرا کالری بسیار کمی دارد، ضمن کنترل کالری، کمبود مواد معدنی و ویتامین بدن شما را از بین می برد، کلسترول را کاهش می دهد و اسیدهای چرب را متعادل می کند، به پوست طراوت می بخشد، گوجه فرنگی باعث ترشح اسیدهای آمینه می شود که چربی سوزی را تا 30 درصد افزایش می دهد.

روغن زیتون فوق بکر که بعد از پختن اضافه می شود، میزان لیکوپن موجود در گوجه فرنگی را افزایش می دهد که وارد خون می شود، در حالی که ویتامین E موجود در روغن زیتون محافظت بیشتری در برابر سرطان ایجاد می کند.

کاروتن ها در پوست گوجه فرنگی بیشتر است، محتوای لیکوپن و بتاکاروتن در پوست بیشتر است، سس ها و نوشیدنی های گوجه فرنگی و سایر محصولات ساخته شده از گوجه فرنگی می توانند 80 درصد از نیاز روزانه لیکوپن را تامین کنند، محصولات گوجه فرنگی پخته شده حاوی لیکوپن بیشتری نسبت به گوجه فرنگی خام هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.